Ball Resurrection

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 59 MB
  • Version 1.8.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Bouland
Ball Resurrection arcade oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Ball Resurrection mobil oyunu özel bir platform üzerinde topu ilerletmek için yer alacağınız macera dolu bir arcade oyunudur. Oyunda her hangi bir zaman kısıtlamanız bulunmuyor. Dilediğiniz kadar oynayabilir ve oyunun seyrini değiştireceksiniz. 

Bir topun tek karakter olduğu, arcade ve bulmacanın ögelerini birleştiren ücretsiz bir top dengesi 3D oyunu olarak gördüğüm Ball Resurrection mobil oyununda 2000'lerin başında, Mermer Madness ve Ballance oyunu ile 80'lerin başında ortaya çıktı. Artık hayal edilemez dünyalar ve rotalar aracılığıyla heyecan verici ve unutulmaz bir top gezisine dalmak için başka bir fırsatınız var.

Android telefonunuza indireceğiniz bu top oyununun asıl amacı dengelenen tüm seviyelerden geçmek ve maksimum puana ulaşmaktır. Farklı seviyeler ve engeller yeni seviyelere doğru ilerledikçe tanıtılmakta, bu da oyunun ilerleyişinde gerekli olan karmaşıklık ve bulmaca çözme düzeyinin giderek artmakta olduğu anlamına gelmektedir.

Harcayacağınız 5 yaşamı ve topun ahşap, taş veya kağıt haline getirdiği malzemenin fiziksel özelliklerini ve özelliklerini değiştirmek için eşsiz bir yetenek bulacaksınız. Ancak, bu özellik sadece özel dönüştürme noktalarında kullanılmalıdır.

Ball Resurrection indir
DİĞER SÜRÜMLER