Ball Resurrection

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 0.99
  • Boyut 122,5 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Bouland
Ball Resurrection mobil oyununda zorlu bir platformu top ile geçmeye çalışacaksınız.

Ball Resurrection mobil oyununda yönlendirmeniz gereken tek bir karakter bulunuyor. Yönlendirmeniz gereken karakter top. Özel bir platform üzerinde ilerleyecek ve topu dengede tutmaya çalışacaksınız. Gerçek bir fizik oyunu olan Ball Resurrection mobil oyununu IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Oyun becerilerinizi sergilemek için Ball Resurrection macera oyunu oldukça başarılı bir oyundur. Kontrol ettiğiniz topu özel parkurun üzerinde yer düşürmeden ilerletecek ve platformun sonuna kadar götürmeye çalışacaksınız. Platform engellerle doludur. Fakat siz bunu başarabilirsiniz. Topu doğru bir şekilde ilerletebilirsiniz.

Oyunda geçmeniz gereken on iki zorlu bölüm bulunuyor. Oyunun bölümleri çok fazla değildir. Fakat her bölüm oldukça zorlayıcıdır. Oyunu geçmesi oldukça zordur. Doğru bir şekilde platformdan topunuzu geçirerek ilerleyebilirsiniz. 

Ball Resurrection macera oyunu her yaştan, öğrenmesi kolay ve kontrol için erişilebilir. Canlı grafikler ve bağımlılık yapıcı oyun hızlı rahatlama ve parlak duygulara katkıda bulunur. Dahası, top oyunu mantıksal düşünme ve hayal gücü geliştirir. Sizde platformu başarı ile geçmek için topu yere düşürmeden ilerletin. 

Ball Resurrection indir
DİĞER SÜRÜMLER